Deelnemende Verenigingen

Inleiding

U kunt contact opnemen met onderstaande verenigingen voor een proefles.

Aanbod

* Badmintonblub Poona, Margraten. Dhr. Jan Steijns, 06-44484975 en jansteijns@hotmail.com.

* Boksclub Eijsden. Dhr. D paulussen, 06-27530199 en d.paulussen@home.nl.

* Dansgroep Jump, Mheer. Mevr. Fabienne van Hoven, 06-20495036 en dansgroep.jump@gmail.com.
 
* Dansgroep MIX, St Geertruid. Mevr. V. Heuts, 06-29077723 en vera_heuts@live.nl.

* Grovoc volleybal, Gronsveld. Mevr. Mandy Mannens,  06-52297738 en Mandymannens@hotmail.com.

* HBS Amicitia (handboogschieten). Dhr. Marco Palmen, 06-27017756 en depalm72@gmail.com.

* HBS Eijsden (handboogschieten). Algemeen nummer: 043 409 1353 en hbseijsden@hotmail.com. 

* H.V. Hockeer (hockey), dhr. Robbert Beijers, 0616541717, hockeer7@hockeer.nl.

* KSV Eijsden (krachsport). Dhr. E. Gröniger, 06-13766248 en ksveijsden@gmail.com.

* Rijvereniging Vrij en Blij, Bemelen. (Men moet beschikken over een eigen paard/dan wel een 'leenpaard'.) 

* RKVVM, Margraten. Dhr. P Meertens, 06-22180177 en petermeertenspruppers@gmail.com.

* SVME, Eijsden. Dhr. R. Brouwers, 06-49602130 en secretaris@svme-online.nl

* TC Bakkerbosch, Cadier en Keer. Algemeen nummer: 043 407 2248.

* TC Eijsden. Mevr. K de Richemont, 06-41757031 en 2010.tveijsden@gmail.com. 

* Bai jia zhi dao Kung Fu, Cadier en Keer. Dhr. R. Nelissen, 0640365086 en rjmnelissen@home.nl.

* Volleybalclub Margraten. Dhr. Peter Hendriks, 0617830025 en pafjhendriks@me.com.

* VV Eijsden. Dhr. Erwin Wolfs, 06-50418471 en caz.vveijsden@ziggo.nl.

* VV Keer. Dhr. Boy Bessems, 06-41845216. en secretaris@vvkeer.nl.

* VV SNC'14, Slenaken en Noorbeek. Algemeen nummer: 043 457 2406 en secretariaat@snc14.nl.

* Sophit sportief wandelen, Margraten. Mevr. Sophie Janssen, 0648144707 en info@sophit.nl.

* Sportdomein Eijsden (fitness en groepslessen). Algemeen nummer 043 311 7764 en info@sportdomein-eijsden.nl. 

* Zwembad Eijsden SWEM. Balie zwembad, 0434091807 en info@zwembaddetreffer.nl.

* Body Workx Margraten (fitness en groepslessen). Algemeen nummer: 043 458 4546 en info@bodyworkx.nl. 

* Golf Margraten. Mevr. Lucie Deuring, 0433569999 en golfschool@golfbaanhetrijkvanmargraten.nl.

* Beweeg! Heuvelland (sportief wandelen, buitengewoon fit en bij genoeg aanmeldingen walking football). Dhr. Peter van Neer 06-23057647, dhr. Felix Bastings 06-53385493 en info@beweegheuvelland.nl.

* Linedance Eijsden en Gronsveld. Mevr. Zuzana Frijns, 06-37278181 en zuzana.frijns@ziggo.nl.

* Let's move heuvelland (groepslessen). Mevr. Natascha Voncken, 06-20087403 en info@letsmoveheuvelland.nl.

* Infra Ligne Margraten. Mevr. Anja Grotens, 043-4582370 en margraten@infraligne.nl. 

* Bmetric fysio, Margraten. Dhr. Stan Loo,  043-3671346 en  fysiotherapie@bmetric.nl.

* Stessen, Sport en coaching. (Bootcamp). Mvr. Kelly Stessen, 06 462 687 05 en info@stessensportencoaching.nl.